Przejdź do treści
19.05.2015

Nowy numer Krakowskiej Gazety Senior!

Z radością prezentujemy kolejne krakowskie wydanie czasopisma „Gazeta Senior” maj-czerwiec. Dystrybucja do punktów kolportażowych już trwa i tym razem jest prowadzona za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 
Z zawartością najnowszego numeru jak zawsze można zapoznać się także on-line. Zachęcamy do korzystania ze specjalnej aplikacji na stronie internetowej www.gazetasenior.pl, dzięki której szybko można dotrzeć do interesujących nas treści. 

W tym numerze:

  • Krakowskie Senioralia – w dniach 5-7 czerwca w Krakowie odbędą się II Ogólnopolskie Senioralia. Barwny marsz wokół Rynku, pokaz mody, występy artystyczne, zajęcia sportowe, bezpłatne badania lekarskie – to tylko niektóre atrakcje święta seniorów. Sprawdź dokładny program wydarzeń.

  • Akademia Prądnicki Senior – dla seniorów, którzy nie mogą uczęszczać na UTW. Pani Elżbieta Kobryń, społeczna organizatorka Akademii, opowiada o początkach tej ciekawej, lokalnej inicjatywy dla seniorów.

  • Wiadomości z Krakowskiego Centrum Seniora – zajęcia komputerowe, plastyczne, ruchowe, językowe i wiele innych. A wszystko specjalnie z myślą o seniorach. Sprawdź i wybierz propozycję dla siebie.

  • Zapraszamy do Letniej Akademii Seniora – w czasie zbliżających się wakacji będzie można skorzystać z wykładów, spotkań przy herbacie i wycieczek. To doskonała okazja, by poszerzyć horyzonty, a przy okazji poznać ciekawych rówieśników. Zapisy trwają, nie zwlekaj.

  • Plastikowe pieniądze. Porady eksperta część II – w tej części dowiesz się na co zwracać uwagę używając karty kredytowej, jakie są zasady bezpiecznego używania kart i co zrobić, jeśli zgubisz kartę. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Wracaj

Najbliższe posiedzenie rady

22 maja 2019 roku o godz. 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy IX

Inicjatywy obywatelskie